Niedawno świętowaliśmy 60 lat  istnienia Olsztyńskiej Kniei, a dziś chcielibyśmy zaprosić Was do zapoznania się z wyjątkową formą ich uczczenia.  W ramach obchodów przygotowaliśmy film, który jest hołdem dla naszej historii, pasji i oddania łowiectwu.

60 lat pasji, 60 lat ochrony przyrody

Osiemnaście tysięcy dni. Dokładnie tyle czasu minęło od momentu założenia Koła Łowieckiego „Knieja Olsztyn”. To niezwykła podróż przez lata, pełne wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Nasze koło od samego początku stawiało sobie za cel ochronę dzikiej przyrody i propagowanie zasad etycznego łowiectwa. W ciągu tych 60 lat nasze zaangażowanie w tę sprawę tylko wzrosło, a nasza miłość do przyrody umocniła się jako nieodłączna część naszej tożsamości.

Przygotowanie filmu – wyzwanie i hołd dla przeszłości

Przygotowanie filmu na 60-lecie Koła Łowieckiego „Knieja Olsztyn” było niesamowitym wyzwaniem, ale jednocześnie pięknym i emocjonującym procesem. Nasi koledzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby stworzyć coś wyjątkowego, co oddałoby naszą historię, pasję i cele.

W trakcie produkcji filmu przekopywaliśmy stare archiwa, przeglądaliśmy zdjęcia z przeszłości oraz rozmawialiśmy z naszymi najdłużej działającymi kolegami, aby pozyskać cenne wspomnienia i historie. Chcieliśmy, aby nasz film stanowił hołd dla wszystkich tych, którzy przez te 60 lat wnieśli swój wkład w rozwijanie naszego koła.

Zachowanie wspomnień

Jednym z głównych celów naszego filmu jest zachowanie wspomnień. Chcemy, aby przyszłe pokolenia mogły zobaczyć, jakie osiągnięcia i wyzwania stawialiśmy sobie przez lata. To także szansa, aby przybliżyć historię Koła Łowieckiego „Knieja Olsztyn” szerszej publiczności i podziękować naszym kolegom za ich zaangażowanie.

Życzymy miłego oglądania!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się naszym filmem z Wami i zaprosić Was do wspólnego świętowania 60-lecia. To nie tylko historia naszego koła, ale również historia pasji, oddania i miłości do przyrody.

Życzymy Wam miłego oglądania i mamy nadzieję, że nasz film przyniesie Wam wiele wzruszeń i będzie pamiątką na lata. Niech będzie hołdem dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do rozwoju naszego koła przez te 60 lat. Dziękujemy za wsparcie i wspólną podróż przez naszą pasję i historię!

Film został nagrany oraz wyprodukowany bezpłatnie jako prezent na 60-lecie KŁ „Knieja Olsztyn”
kol. Andrzej Anielski, kol. Paweł Błażewicz i Nietypowa Sprawa – Piotr Anielski