STATYSTYKI

 
 

LISTA MYŚLIWYCH KTÓRZY OD 1963 ROKU BYLI CZŁONKAMI KOŁA ŁOWIECKIEGO “KNIEJA” W OLSZTYNIE I “KNIEJA OLSZTYN”

 

LP IMIĘ I NAZWISKO
1 Bronisław Sałuda
2 Eugeniusz Powalski
3 Krzysztof Wierzbicki
4 Zygmunt Mościcki
5 Eugeniusz Sawczuk
6 Grzegorz Nowicki
7 Jerzy Osiński
8 Henryk Suwik
9 Piotr Sikorski
10 Stanisław Wróbel
11 Wiktor Perzanowski
12 Władysław Piskorz
13 Antoni Tomkiewicz
14 Czesław Ciepluch
15 Wiktor Półtoracki
16 Tadeusz Maniakowski
17 Witold Wasilewski
18 Michał Hetman
19 Kazimierz Kwiecień
20 Henryk Bożyk
21 Jan Kumor
22 Zbigniew Kogut
23 Jan Bogusz
24 Stefan Mielnik
25 Danuta Kołkowska
26 Zbigniew Ciepluch
27 Janusz Solanowski
28 Melania Solanowska
29 Mikołaj Półtoracki
30 Jerzy Ciepluch
31 Władysław Mackiewicz
32 Aleksander Sawczuk
33 Ryszard Woliński
34 Henryk Hołowaczyk
35 Piotr Warcaba
36 Stanisław Wysocki
37 Stanisław Górski
38 Władysław Piskorz-junior
39 Marcin Szypowski
40 Bogusław Wojsiat
41 Andrzej Kowalkowski
42 Piotr Parandyk
43 Waldemar Bogusz
44 Zbigniew Zysk
45 Henryk Łukaszewicz
46 Hubert Sikorski
47 Tadeusz Mościcki
48 Tomasz Ciepluch
49 Piotr Raichel
50 Krzysztof Wojsiat
51 Tadeusz Walczak
52 Grzegorz Żywalewski
53 Krzysztof Radosiński
54 Andrzej Zysk
55 Marek Mielnik
56 Konrad Górecki
57 Marek Orzechowski
58 Sławomir Grądzki
59 Bogusław Podubiński
60 Wojciech Cybulski
61 Jacek Farenholc
62 Edward Osiecki
63 Michał Michalak
64 Tadeusz Pełszyk
65 Ewa Solanowska
66 Witold Słowikowski
67 Tomasz Słowikowski
68 Andrzej Suwik
69 Jerzy Szczepanik
70 Szymon Wysocki
71 Mieczysław Czarniewski
72 Adam Jabłoński
73 Tomasz Tokarczyk
74 Piotr Piotrowski
75 Jarosław Sitkowski
76 Waldemar Ostrowski
77 Krzysztof Brzeziński
78 Arkadiusz Pełszyk
79 Sebastian Górecki
80 Grzegorz Mazuro
81 Mariusz Grądzki
82 Piotr Polijczuk
83 Andrzej Reguł
84 Waldemar Iwaszko
85 Zenon Domaszczyński
86 Dawid Reguła
87 Radosław Huczak
88 Dariusz Kępiński
89 Mariusz Piotrowicz
90 Rafał Pobłocki
91 Andrzej Skalski
92 Krzysztof Śmiech
93 Marek Wagner
94 Bogusław Kuprian
95 Radosław Bystrzycki
96 Mateusz Cebula
97 Wojciech Wierzbicki
98 Włodzimierz Kościński
99 Jarosław Spirydowicz
100 Jakub Słowiński
101 Waldemar Bezuch
102 Ralf Wolny
103 Jarosław Parol
104 Jarosław Trusiak
105 Waldemar Korzeniewski
106 Czesław Szczodruch
107 Dariusz Górski

 

  POZYSKANIE ZWIERZYNY W LATACH

01.01.2000- 31 10 2013r.

Lp Nazwisko i imię

Gatunek pozyskanej zwierzyny

byk łania ciele dzik koza koźle rogacz razem

1

Bezuch Waldemar

x

x

x

13

3

1

3

17

2

Brzeziński Krzysztof

6

22

6

136

25

8

43

246

3

Bystrzycki Radosław

2

4

2

6

4

1

1

20

4

Cebula Mateusz

3

x

x

17

x

x

22

42

5

Ciepluch Tomasz

x

x

x

8

37

2

x

47

6

Ciepluch Jerzy

3

1

3

48

4

5

9

73

7

Cybulski Wojciech

X

1

1

8

4

3

6

23

8

Czarniewski Mieczysław

x

x

x

36

29

3

x

68

9

Domaszczyński Zenon

x

x

x

10

2

x

x

12

10

Farenholc Jacek

x

x

x

23

x

x

6

29

11

Górecki Konrad

2

6

4

67

22

5

27

133

12

Górecki Sebastian

2

6

3

33

11

7

4

66

13

Górski Dariusz

x

x

x

12

x

x

x

12

14

Grądzki Sławomir

1

6

4

46

8

6

11

82

15

Grądzki Mariusz

x

2

x

11

1

1

x

15

16

Gwiazda Artur

x

x

x

x

x

x

x

x

17

Hołowaczyk Henryk

2

4

3

33

x

1

10

48

18

Huczak Radosław

x

x

x

8

4

x

2

14

19

Iwaszko Waldemar

1

7

1

36

6

2

10

63

20

Jabłoński Adam

1

x

x

20

1

x

8

30

21

Kepiński Dariusz

x

x

1

3

x

x

x

4

22

Korzeniewski Waldemar

x

x

x

x

x

x

x

x

23

Kościński Włodzimierz

x

3

3

17

x

x

10

33

24

Kuprian Bogusław

x

x

x

4

x

x

x

4

25

Kuształa Grzegorz

1

4

5

69

21

7

13

120

26

Linowski Grzegorz

x

x

x

x

x

x

x

x

27

Mackiewicz Władysław

x

2

1

x

7

2

9

21

28

Mazuro Grzegorz

2

1

x

8

6

4

8

27

29

Orzechowski Marek

x

11

2

27

9

5

x

54

30

Osiecki Edward

x

1

x

17

16

3

4

41

31

Osiński Jerzy

5

2

6

46

x

x

9

68

32

Ostrowski Waldemar

5

12

12

93

54

25

43

244

33

Parandyk Piotr

x

x

x

20

6

1

5

32

34

Parol Jarosław

x

x

x

3

2

x

x

5

35

Pełszyk Tadeusz

6

13

2

156

58

12

49

296

36

Piotrowicz Mariusz

1

5

1

59

16

3

27

112

37

Piotrowski Piotr

1

x

x

3

x

2

3

9

38

Pobłocki Rafał

x

9

7

48

34

6

x

104

39

Reguła Wojciech

x

x

x

x

x

x

x

x

40

Reguła Andrzej

6

8

x

24

2

2

8

50

41

Raichel Piotr

1

9

2

38

6

1

15

70

42

Sałuda Bronisław

x

x

x

x

x

x

x

x

43

Sawczuk Aleksander

4

4

4

37

6

5

8

68

44

Sikorski Hubert

x

x

x

x

x

x

1

1

45

Sikorski Piotr

3

5

4

66

4

2

34

118

46

Skalski Andrzej

x

x

x

23

x

x

2

25

47

Słowikowski Tomasz

x

3

2

24

19

10

x

58

48

Słowiński Jakub

2

x

x

7

x

x

2

11

49

Solanowska –Ratajczak Ewa

x

x

x

5

x

x

x

5

50

Solanowski Janusz

2

4

1

29

3

x

5

44

51

Spirydowicz Jarosław

x

x

x

29

2

x

x

31

52

Szczodruch Czesław

x

x

x

x

x

x

x

x

53

Śmiech Krzysztof

x

x

x

6

x

x

x

6

54

Tokarczyk Tomasz

7

22

12

72

27

12

43

195

55

Trusiak Jarosław

x

x

x

4

x

x

x

4

56

Wagner Marek

5

13

4

143

41

12

16

234

57

Wasilewski Witold

x

x

x

8

6

4

20

38

58

Wierzbicki Wojciech

x

5

2

7

x

x

x

14

59

Wojsiat Krzysztof

4

4

2

8

x

x

2

20

60

Walczak Tadeusz

2

13

6

35

28

11

11

106

61

Woliński Ryszard 1

6

2

7

23

9

12

60

62

Wysocki Stanisław 4

2

1

29

10

3

32

78

63

Wysocki Szymon 1

4

2

17

4

2

17

47

64

Zysk Zbigniew 3

2

x

56

13

2

21

97

65

Żywalewski Grzegorz 2

7

2

48

8

x

5

72