Zarząd

Prezes – Kol.  Adam Jabłoński

prezes@kniejaolsztyn.pl 

Łowczy – Kol. Marek Wagner tel.503-097-062

lowczy@kniejaolsztyn.pl

Gospodarz obw. 109 – Kol. Adam Warcaba tel.607 847 509

Gospodarz obw. 141 – Kol. Paweł Sawczuk tel.600 372 484

Skarbnik – Kol. Waldemar Ostrowski

skarbnik@kniejaolsztyn.pl 

Sekretarz – Kol. Radosław Bystrzycki

sekretarz@kniejaolsztyn.pl 

Lista członków koła – stan na dzień 5 lutego 2019.

lp Nazwisko i imię Status w kole
1 Anielski Andrzej macierzysty
2 Broniarek Włodzimierz macierzysty
3 Brzeziński Krzysztof macierzysty
4 Bystrzycki Radosław macierzysty
5 Cebula Mateusz macierzysty
6 Cybulski Wojciech macierzysty
7 Czerniewski Mieczysław macierzysty
8 Demkowski Szymon macierzysty
9 Domaszczyński Zenon macierzysty
10 Farenholc Jacek macierzysty
11 Górecki Konrad macierzysty
12 Górecki Sebastian macierzysty
13 Górski Dariusz macierzysty
14 Grądzki Mariusz macierzysty
15 Grądzki Sławomir macierzysty
16 Hołowaczyk Henryk macierzysty
17 Huczak Radosław macierzysty
18 Iwaszko Waldemar macierzysty
19 Jabłoński Adam macierzysty
20 Kępiński Dariusz macierzysty
21 Kościński Włodzimierz niemacierzysty
22 Krech Michał macierzysty
23 Kuprian Bogusław macierzysty
24 Kuształa Grzegorz macierzysty
25 Linowski Grzegorz macierzysty
26 Mazuro Grzegorz macierzysty
27 Molski Marek niemacierzysty
28 Orzechowski Marek macierzysty
29 Osiecki Edward macierzysty
30 Ostrowski Waldemar macierzysty
31 Parandyk Piotr macierzysty
32 Parol Jarosław macierzysty
33 Pełszyk Tadeusz macierzysty
34 Piotrowicz Mariusz macierzysty
35 Piotrowski Piotr niemacierzysty
36 Pobłocki Rafał macierzysty
37 Pupkiewicz Mariusz macierzysty
38 Ratajczak Adam niemacierzysty
39 Reguła Dawid macierzysty
40 Reguła Andrzej macierzysty
41 Reichel Piotr macierzysty
42 Sałuda Bronisław macierzysty
43 Sawczuk Aleksander macierzysty
44 Sawczuk Paweł macierzysty
45 Sikorski Hubert macierzysty
46 Sikorski Piotr macierzysty
47 Skalski Andrzej niemacierzysty
48 Słowiński Jakub macierzysty
49 Słowikowski Tomasz macierzysty
50 Spirydowicz Jarosław macierzysty
51 Szczepanek Jacek macierzysty
52 Szczodruch Czesław macierzysty
53 Śmiech Krzysztof macierzysty
54 Tokarczyk Tomasz macierzysty
55 Trusiak Jarosław macierzysty
56 Wagner Marek macierzysty
57 Walczak Tadeusz macierzysty
58 Warcaba Adam macierzysty
59 Warcaba Jacek macierzysty
60 Wiącek Grzegorz macierzysty
61 Wierzbicki Wojciech macierzysty
62 Wojsiat Krzysztof niemacierzysty
63 Woliński Ryszard macierzysty
64 Wysocki Stanisław macierzysty
65 Wysocki Szymon macierzysty
66 Zduniak Zenobiusz macierzysty
67 Zysk Zbigniew macierzysty
68 Żywalewski Grzegorz macierzysty